KONST / Litografier / Färglitografi 13442523
nr 1344 2523
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Struts. Signerad, numrerad 138/360. Motivet: 41x47 cm
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:58:25
28/8 11:08:58
300 kr
28/8 11:30:17
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström